| crazyduck a întrebat:

Hello TPU! vreau niste melodi rock cantate de orice trupe in afara de tokio hotel sau metalinca! pls

5 răspunsuri:
| Scriitoarea a răspuns:

Linkin parca... Evanescence ( canta super), Scorpions, Sun41, Green days grace, Led Zepellin, AC/DC, Megadeath, U2, RHCP( Red Hot Chili Pepers) Queen si Europe, chiar daca sunt mai vechi, Rolling Stones. Stiu ca vroiai melodii, dar sunt foarte multe. Oricum cauta pe youtube numele si gasesti multe melodii si iti alegi de acolo care iti place.

| Dreww a răspuns:

Depinde ce fel de rock vrei sa asculti. happy. Uite, incepe sa asculti rock romanesc, cum ar fi Cargo. Sper ca te-am ajutat.

| crazyduck explică (pentru Dreww):

Sincer... Nu imi place rocku romanesc imi place rocku care iti sparge urechile ala mi se potriveste! Dar ori cum mersi de raspunshappy

| Dreww a răspuns (pentru crazyduck):

Adica metal? laughing eu asta inteleg prin rock ul care ti sparge urechile.; D. ai sa te plictisesti, iti spun sigur. dar have fun.

| youandmeislove a răspuns:

Cauta black veil birds
brokencyde