| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU. Vreau sa comand un pat de la dedeman. Cel mai apropiat magazin fata de mine este la Bucuresti ( de la mine la Bucuresti dureaza 2 ore drumul )

Cat credeti ca ar costa transportul? Ca vreau sa comand online si sa il aduca ei.

Răspuns Câştigător
| Cincinetti a răspuns:

Suna la ei/cred ca este pe site. Desi, daca spui ca doar 2h fac... nu ar trebui mai mult de, eu stiu, 15 lei sau ceva de genul. Sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| Vofuse a răspuns:

Daca patul este peste 1000 lei e transport gratuit daca nu ma insel.