| deeea2013 a întrebat:

Hello TPU! Vreau si eu niste statusuri pentru fete pe care nu le suport deloc. Funda

Răspuns Câştigător
| HoneyFlv a răspuns:

Nu le da satisfactie! Asta doare cel mai tare, ignora-le, fi o lady, nu te cobori la nivelul lor..vei fi mai castigata.Si nu uita, cine rade la urma, rade mai bine!winking

6 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Merg si melodii? :D
http://www.youtube.com/watch?v=AkFqg5wAuFk maybe it's too mainstream dar se mega-potriveste :))

| RainboyDash a răspuns:

Daca nu le suporti nu pune statusuri despre ele. Pur si simplu ignora-le, asta le va enerva mai mult decat un statuswinking

| BeStMaN a răspuns:

Http://statusbun.com/ cauta aici sunt multe statusuri

| DedeloveTPU a răspuns:

Ignora'le laughing

| IuliaNNCristian a răspuns:

Da'mi mie fetele pe care nu le suportilaughing