| dennnnnnisa a întrebat:

Hello! Vine 8 Martie. nu prea stiu ce sa ii cumpar mamei mele ma tot uit prin revistele AVON dar. nah. nu prea cred ca ii plac ei... si mai vreau un TEXT frumos pentru o felicitare dar cadoul cel mai important daca aveti idei va rog sa mi le spuneti kisskisskiss puteti sa-imi spuneti si ceva ce pot sa confectionez... ca ma pricephee hee dar nah daca aveti idei va rog sa imi ziceti happy
MULTUMESC!kisskiss Pupici kissPupici kissPupici kiss

Răspuns Câştigător
| dodorina a răspuns:

Heey! fa o rama cu o poza recenta de a voastra si in colt un mesaj dragut. din mintea ta! ce simti tu pentru ea. o sa o faca sa se simta iubita! o sa te coste maxim 15 lei.merita!

4 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Sincer, cred ca cel mai frumos text, este cel spus din inima. Scurt, spui ceva prin care ii multumesti, ii spui ca o apreciezi si la sfarsit un Te Iubesc happy

Eu mereu i-am facut mamei cadou ceva original, facut de mine [ imi aduc aminte ca, atunci cand eram mica ma ascudeam sub pat cand ii pregateam ceva, ca sa nu ma prinda laughing

Poti da o tura prin magazine, sa vezi ceva nou, asa iti poti face o idee happy Gandeste`te ce i`ar placea ei.

| Ionutzsa a răspuns:

uite aici cateva texte: -> http://www.cuplari.ro/......ste-2.html

Mie acesta mi-a placut cel mai mult:
Ziua de 8 Martie imi ofera prilejul potrivit pentru a-ti spune cat de mult insemni pentru mine. Vreau sa-ti multumesc pentru tot ceea ce am invatat de la tine: cum sa daruiesc neconditionat, cum sa am increde in mine. Tu ai fost cea care m-a iubit fara a cere nimic in schimb, tu esti cea care mi-a oferit sprijin si incurajari cand aveam nevoie, tu ai fost mereu alaturi de mine cand viata parea impotriva mea. Te iubesc, mamica mea…

cadou : ai putea sa inramezi o fotografie de familie. Du negativul la un centru de proceasare foto si roaga-i sa o mareasca, apoi du-o la inramat.
- cumpara-i un buchet de flori sau o floare la ghiveci [ pentru ca astea au viata mai lunga :))]
- in ziua aceea ajut-o la curatenie, spalat vase, ca sa aiba si ea o mica pauza.
- fa-i o prajitura / tort daca te pricepi:)
- ii poti mai poti lua o esarfa sau un parfum

| BybyBlondina a răspuns:

- Un buchet de ghiocei si o primavara superba pentru o persoana mai speciala decat toate anotimpurile! Esti primavara mea!
- O primavara frumoasa in rosu si alb si dragoste sincera!
- Fie ca acest martisor sa ne tina indragostiti si fericiti pentru totdeauna! Te iubesc!
- Iti doresc un 1 Martie fericit si o primavara care sa iti bucure intregul an!
- Din lacrima alba a fulgilor de nea si rosul aprins din inima mea, am impletit un martisor pe care ti-l trimit cadou!
- Fie ca 1 martie sa iti aduca atat de multe flori incat sa te pierzi printre ele si tot atatea declaratii de dragoste! Tu esti singura mea floare de pe pamant!
- Un buchet de lacramioare, un manunchi de sentimente frumoase si o gramada de imbratisari… special pentru tine! La multi ani de 1 martie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Un buchet de ghiocei si o primavara superba pentru o persoana mai speciala decat toate anotimpurile! Esti primavara mea!
- O primavara frumoasa in rosu si alb si dragoste sincera!
- Fie ca acest martisor sa ne tina indragostiti si fericiti pentru totdeauna! Te iubesc!
- Iti doresc un 1 Martie fericit si o primavara care sa iti bucure intregul an!
- Din lacrima alba a fulgilor de nea si rosul aprins din inima mea, am impletit un martisor pe care ti-l trimit cadou!
- Fie ca 1 martie sa iti aduca atat de multe flori incat sa te pierzi printre ele si tot atatea declaratii de dragoste! Tu esti singura mea floare de pe pamant!
- Un buchet de lacramioare, un manunchi de sentimente frumoase si o gramada de imbratisari… special pentru tine! La multi ani de 1 martie!