| Lidia02 a întrebat:

Heey TPU! Se apropie 8 martie si as dor sa ii cumpar ceva mamei mele insa nu se machiaza are foarte multe bijuterii iar la haine nu vreau sa ma bag sa ii cumpar nu stiu poate aveti idei ceva cu, care sa ma ajutati.Voi ce le cumparatai mamelor de 8 martie. Astept pareri, FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Praktiker/bricostore/o firma de bricolaj /de menaj / un hipermarket

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

O intrebi chiar ce-si doreste, ia ceva util, da o fuga in Ikea

| Lidia02 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Multumesc insa la noi in oras nu exista Ikea din pacate.sad

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Lidia02):

Praktiker/bricostore/o firma de bricolaj /de menaj / un hipermarket