| Cosmin2005 a întrebat:

Hello. Vreau sa cumpar un paysafecard pentru steam dar nu stiu de unde. Sunt in constanta. Oare merge sa iei si de la posta? Va rog daca stiti sa imi spuneti.

3 răspunsuri:
| christian_9131 a răspuns:

Salut, am eu de vanzare astfel de coduri, la cel mai bun pret. Accept paypal sau alta metoda de plata. Vand un cod de 10 EUR cu 13. 5$.

Daca esti interesat, adauga-ma la id-ul cristy_zvl.

Mersi.

| S3bastian a răspuns:

Hello. Gasesti paysafecard la terminalele zebrapay. Intra pe site si vezi unde le gasesti.

| dmg22 a răspuns:

Paysafecard in 6500 noi locatii Paypoint! Reteaua paysafecard este în continuă extindere: 6500 de noi terminale din toata ţara distribuie acum paysafecard, prin parteneriatul incheiat cu Paypoint.