| lara7 a întrebat:

Hello!happy Vreau sa imi refac Hi5-ul...Am vazut mai demul o intrebare asemanatoare, dar nu o mai gasesc! La raspunsuri erau date cateva site-uri cu aspecte f faine, si un site un scriai ceva si iti arata in mai multe stiluri diferite ce ai scris...orice...ORICE...stiti fain pentru hi5 lasa-ti aici site...Multumesc anticipat!:*

10 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Iti dau eu pentru hi5 super http://www.pympy.com/
aici iti poti face poza mare poti pune aspecte frumoase e super
:) incearca

| ViVi a răspuns:

Http://www.pympy.com/plantillas-hi5/ aici gasesti aspecte trebuie doar sa copy codul si sa pui la hi5 :P

| danutza a răspuns:

Intra pe www.generator hi5.com sau ro :P si ti-l faci cum vrei uh :X

| lara7 explică:

@taylor...eu stiu cum sa imi fac hi5 si chestiile alea de acolo, dar sunt si lucruri interesante pe acel site, numai ca nu asta cautam...@Drop., site-ul dat de tine mi-a fost de folos...Multumesc! si...@aNa, nu inteleg ce trebuie sa fac pe acel site...este pe alta limba, nu engleza sau romana...Ms oriqm...Astep rasp.cu site unde pot scrie asa :ђєll๏ кเttא? Dau fundita...

| lara7 explică:

@Drop., nu la asta ma refer///adica, este un site unde scrii niste cuvinte, orice, nume etc. si iti da mai multe feluri de caractere, care nu ezista in calculator...cu am dat ex., site-ul acela nu are nici o legatura cu Hi5-ul...adica poti sa folosesti la orice: Id...text...nu iti da un cod... poate ca nu ma inteles eu bine ca ai vrut sa intrebi...multumesc pentru timpul acordat sa imi raspunde-ti...MULTUMESC!

| lara7 explică:

Hello! Am revenit! Mi-am gasit singura pagina cautata...nu credeam ca o s-o gasesc///pentru cei care vor sa afle cum se scrie asa, de ex: тσтι ρєηтяυ υηυ sau asa t๏tเ קєภtгย ยภย sa intre pe: http://www.minderlegaal.nl/ Multumesc oriqm.pentru rasp

| Swany a răspuns:

@lara 7 : unde sa scrii asa "ђєll๏ кเttא" la nume, about me, interese?

| Swany a răspuns:

@lara7 : aaa :d am inteles.am si eu un document in care sunt caractere din astea :d
cum ar fi :
¶ µ ƒ °.
Daca le vrei.lasa-mi un mesaj pe privat cu id-u tau. >:d

| taylor a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/hi5/
aici ai absolut tot:) doar sa ai rabdare sa citesti;)