| EnvyU a întrebat:

Hello, vreau sa incep un program intens de antrenament pentru slabit si pentru a face patratele tongue si am nevoie de cineva din Bucuresti care vrea sa iesim in fiecare zi la alergat sau mers pe role (preferat pe role) o persoana deschisa si vorbareata sa ne motivam reciproc tongue gen "hai ca poti, inca putin si dai sunca jos laughing" stiu ca suna gen a matrimoniale, dar nu caut o fata ci caut o persoana cu care sa ma antrenez, sa ne antrenam. Nu conteaza varsta, cine e interesat de asa ceva ma poate gasi pe idul kfr_soulless@yahoo.com. Poate ca suna cam ciudat dar sunt mai timid si nu pot sa ma duc la cei de pe strada care alearga si sa intru in vorba cu ei.

5 răspunsuri:
| Razvy13 a răspuns:

Daca vrei sa faci multe patratele fa multe abdomene(1 ora pe zi). Sper ca ti-am fost de ajutor!

| EnvyU explică (pentru Razvy13):

Nu m-ai ajutat pentru ca fac abdomene peste 200 pe zi dar degeaba faci abdomene daca nu dai slaninuta de pe muschi laughing si imi e lene sa merg singur cu rolele / alergat parca nu am chef

| Razvy13 a răspuns (pentru EnvyU):

Atunci dai pe net,, Six packs abs in 6 min,, si fai ce face si ala si asa vei face 6 patratele.GARANTEZ.Si eu am facut asa si acum sunt cel mai sexy din cartier!