| EvelineStefania19 a întrebat:

Helloo! Sunt a 12-a și abia acum am hotărât ca vreau sa dau bacul la chimie (a 3-a materie) anorganica. Adică aia din a 8-a și a 9-a parca, am tot materialul, teoria, necesară. Credeți ca reușesc pana la bac sa învăț tot?laughing Am nevoie de niște sfaturi

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai invatat-o cum trebuie intr-a 8-a si a 9-a, acum doar recapitulezi si iti va fi usor!

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Daca vrei sa sa iei bacul si te apuci serios de invatat vei reusi sa il iei.