| ionu0k9 a întrebat:

HEllOO TPU A o problema cand vreau sa intru pe facebook cu browserul opera dau sa ma loghez si dupa aia zice ca daca vreau sa vad aceasta pagina sa ma loghez deci nu stiu ce sa fac trebuie sa instalez ceva

1 răspuns:
| Loovee a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea dar de obicei te intreaba daca vrei sa ramai logata pe facebook sau nu. Daca vrei sa nu te mai loghezi de fiecare data cand intrii pe facebook dai da. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?