| Balog_Patrick_1998 a întrebat:

Salutare am o problema cu browserul meu de internet(Opera next si Opera).Am mai multe tab-uri de exemplu facebook si youtube.Pe youtube pun o piesa si intru pe facebook.Cand vreau sa intru pe youtube se da refresh la pagina, pe facebook la fel si pe alte site-uri la fel.Cum fac sa nu mai am?

Răspuns Câştigător
| xFluing a răspuns:

Opera e intr-adevar un browser bun, care mereu a fost inaintea celorlalte, dar avand in vedere ca e mereu primul cu inovatii etc, tinde sa fie foarte buggy pana sa fie finisat complet. Iti recomand sa te muti de pe Opera, ori pe Chrome ori pe Firefox.