| Sw33tDenySw33t a întrebat:

HellOo TPU! am o problema, imi plac mult doi tipi, unul din ei este iubitul meu iar celalalt este un baiat de la mine din zona, ambi ma plac si prietenul meu ma iubeste enorm dar sentimentele mele fata de el incep sa scada! ei doi sunt cu 3 ani mai mari ca mine si nu stiu pe cine sa aleg! ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Candice a răspuns:

Probabil pe cel care merita cel mai mult. Daca zici ca iubitul tau te iubeste, inseamna ca merita. Daca il parasesti, si te duci la baiatul ala o sa fie dezamagit si nu vei mai avea probabil ocazia sa va impacati. Gandeste-te bine happy

6 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Iti zic ceva, stiu ca nu o conteze sau funda ceva gen dar cele mai simple sunt cele mai vandute cum se zice: Nu da vrabia din mana, pentru cioara de pe gardwinking!:*

| Ralluuuuu a răspuns:

Daca nu mai simti nimic pentru iubitul tau.cel mai bine e sa v-a despartiti decat sa v-a tradati dupa aia.
Nu trebuie sa stai cu cineva doar ca.sa se simta el bine
Tu fii cu cine simti tu ca ai sentimente enorme
Succes si sper ca te-am ajutat kiss

| Andreeeeea_4279 a răspuns:

Eu zic sa te maturizezi!

| VaDauLaMure a răspuns:

Stai cu cel care te iubeste mai mult asa e mereu cel mai bine

| ellinaaa a răspuns:

cred ca tu ar trebi sa te gandesti ca el e iubitul tau
dar eu it propun sa incerci cu celalat tip pentru ca incercarea moarte nari
dar e fix nu mai alegerea ta

| sara_3009 a răspuns:

Desigur ca ar trebui sa ramai cu cel pe care il iubesti si de asemenea si cu cel care te iubeste.Nu stii daca pe cel care e in zona cu tine te va accepta asa ca zic sa ramai cu iubitul tau.

Te pup