| youandme900 a întrebat:

Am o problema si eu ! Eu plac un baiat iar acel baiat vrea sa fie cu mine. dar in acelasi timp bff a mea il place si e si normal sa fie geloasa! Problema este ca nu stiu pe cine sa aleg! crying Mi-e foarte greuuu. ma puteti ajuta? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa o alegi pe bff pentru ca ea iti va fi mereu alaturi, iar o relatie se termina odata si odata.
Iar voi doua ar trebui sa faceti o promisiune: Ca niciuna sa nu fie cu el.:] Bafta!

| Joker92 a răspuns:

Aici.depinde si de varsta, daca ai pana in 17 ani, mai bine iti alegi prietena, pana in varsta asta...iubiti.ai de unde alege cu duiumul, dar o prietena adevara...nu o sa mai gasesti asa usor,DAR totusi daca iti doresti acest baiat asa de mult,prietena ta ar trebui sa inteleaga,ca na,de asta iti este prietena,si la bine si la rau, daca se supara si schiteaza ceva, inseamna ca nu iti este chiar asa buna prietena.

| cory13 a răspuns:

Atit timp cat va placeti reciproc ea ar trebui sa inteleaga asta, mai ales ca este prietena ta buna si daca intr-adevar e asa crede-ma ca ea ar trebui sa renunte la el. nu are sanse daca voi va placeti reciproc dar nu ignora nici prietena, parerea mea