| PikySs a întrebat:

HellOo TpU... happy am si eu nevoie de un pic de ajutOr >:":X!

in curand eu si prietenul meu facem 1 an impreuna :X si as vrea sa-i fac cadou O pOza cu noi [ adica: o poza din pc scOaSa la imprimanta pe o foaie de hartie big grin ]...as dOri sa o plastifiez.happy aveti idee daca se face asa ceva happy si unde anume? [ mentionez ca vreau detalii de la cineva din bucuresti big grin ] si cam cat ar costa?

URGENT! :X thX anticipat ^^

1 răspuns:
| Guster a răspuns:

E un centru in Romana la coloane, din pacate nu stiu pretul.