| AndaAndutZa20 a întrebat:

as avea nevoie si eu putin de ajutorul vostru. La 1 ianuarie 2015 facem 1 an de relatie si nu am nici cea mai mica idee ce cadou sa ii fac... nu vreau bratari sau lanturi sau parfumuri... nici perne cu poza noastra sau brelocuri... ma gandeam la un puzzle cu noi dar as mai dori ceva pe langa el sa fie ceva placut care sa il surprinda. tin sa mentionez ca am un buget destul de bun asa ca astept raspunsurile voastre :*. multumesc frumos de ajutor :*!

Răspuns Câştigător
| biancaanamariat a răspuns:

Poti sa ii iei un inel si pe interior sa scrii numele tau, un puzzle personalizat cu voi 2, scoate-l in oras, inchireaza o limuzina, duceti-va unde va place amandurora, sau unde v-ati intalnit prima data,

5 răspunsuri:
| AndaAndutZa20 explică (pentru William):

William laughing)) ce frumos laughing m-a amuzat laughing)! multumesc de idee
Bianaanamariat Multumesc frumos de idei sunt foarte folositoare pentru mine:*
Maria_Andreea_1995_6myh pijamaua e si ea o idee deci multumesc frumos :*... am sa folosesc toateideile voastre....insa as mai dori 2-3 idei in plus big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Florinx123 a răspuns:

Acel puzzle cu voi 2 suna bine.i-l dai sa-l faca si in momentul cand termina ii poti da ca " recompensa" o declaratie / poezie..in care sa-i spui ce inseamna el pentru tine

| Maria_Andreea_1995_6myh a răspuns:

Offf, mai este pana atunci, dar o idee care imi vine acum in minte, sunt niste pijamale, nu sunt foarte scumpe cei drept, dar poti sa iei ceva de firma daca vrei mai scump, asta mi-a sugerat si mie cineva si chiar mi-a placut, mi-s-a parut interesant, in fine, ideea e ca in fiecare seara cand va lua pijamalele pe el se va gandi la tine, inevitabil. Pe langa asta poti sa ii mai iei ceva.