| Sabiii a întrebat:

HelloXD Nu am ce face in casa si afar ploua... ceva idei ce sa fac? La >plictiseala?:Fundoi!

Răspuns Câştigător
| RoXyRaLu a răspuns:

Joaca-te jocuri pe calculator,uiata-te la televizor,citeste o carte(daca iti place sa citesti),uitat-te la un film, daca ai frati sau surori jucati-va impreuna,. Funda, plsss?puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| Andreea_8672 a răspuns:

De ce nu te strangi cu prietenii in ploaie, e mult mai amuzant laughing Sau sa iti chemi la tine niste fete, va uitati la un film. Ca singura cam greu, poate sa citesti ceva, dar nu prea credlaughing

| andreeagabriela a răspuns:

Pai mie imi place cand ploua ma linisteste daca stau in pat si citesc dar depinde ca suntem tineri nu stiu daca vrei poti sa iti inviti un prieten sau mai multi si sa jucati carti sau uitate si uh la televizor daca e ceva interesant.:*happybig grin

| Laviutzza a răspuns:

Cheama un prieten la tine si va uitati la un filmsmug...de preferat de groazalaughingmerge in ambianta cu ploaiabig grin

| Laviutzza a răspuns:

Poti vedea un film impreuna cu un prieten...si app ce e XD? toata lumea pune dar nimeni nu explica ce estestraight face

| Sabiii explică:

Raspuns pentru Laviutza: :XD e ceva de genu un zambet de ala cu ochii inchisi gen big grin dar nu zambesti cu ochii deschisi.ai inteles?laughing

| usdhudshcdushuds a răspuns:

Citesti o carte buna,asculti muzica,te uiti la TV, PC, un film bun, ceva de genu smug.

| DuTzVlAaA a răspuns:

Pune-te in pat, pu-ne patura pe tine si uita-te la tv :X daca nu e ceva bun la tv citeste o cartestraight face

| VampyDilY a răspuns:

Asculta muzica. JOacate. Vorbeste cu prietenii tai, sau fa-ti altii noi