| Andreea0612 a întrebat:

Ce pot face sa ies din starea asta de somnolenta? E plictiseala in casa, afara ploua si nu pot iesi asa ca spuneti-mi ce pot face in casa. Inafara sa stau la pc.
Cine da cele mai bune idei primeste funda!

10 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Citeste, fa sex, consuma alcool, nu in exces, exceptie facand cititul.

| AliGab a răspuns:

Citeste Dostoievski. Toate cartile sale sunt interesante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Afară plouă şi nu pot ieşi " - De ce? Te descompui cumva?

| Andreea0612 explică (pentru anonim_4396):

Tu ai iesi pe afara cand ploua? raised eyebrows

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreea0612):

Nu mă... Normal că n-aş ieşi. Că mi-e frică să nu cumva să mă trăsnească.

Serios, prefer mai mult să ies afară când plouă şi cânt bate vântul puternic, decât când totul e uscat şi este o căldură infernală.

| Duncan a răspuns (pentru anonim_4396):

True true!

Răspuns utilizator avertizat
| jeek0 a răspuns:

Iesi afara si alearga in ploaie. sigur iti revii si o sa te bucuri de un ceai cald pe urma

| RapidFC a răspuns:

Urmareste un serial interesant pe seriale punct filmesubtitrate punct info

| Poka_Szabolcs_Norbert_1991 a răspuns:

Daca ai telefon cu android si net in casa joacate pe telefon si descarca mai multe aplicati pentru telefon. Daca ai playstation atunci joacate pe el. Daca te joci pe pc si te intereseaza cumva scoala citeste ceva de pe net.Eu cu fratele meu facem multe chesti cum ar fi sa stam afara pe terasa si sa ne jucam pe pimpong dar asta nu cred ca tie ti s-ar potrivi asa ca zic daca ai un telefon si esti farsor atunci fa o farsa doua sau mai multe pe telefon. Daca nu-ti place atunci gaseste ceva pe televizor.

Întrebări recente