| Temao0 a întrebat:

Hellu Genius -.- Ma numesc Rebbe ( Roberta rolling on the floor ).Si astazi am vrut sa-mi instaleze tata metin dar nu vrea sad.Iar eu nu stiu sa instalez thinking Imi puteti da niste sa spun eu " propozitii ca sa-l rog pe tata sa'mi instaleze? " Maxim 20, cel putin5 :d Va logg. Scuzati-mi categoria crying

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pot sa ma-nchin cu stanga?

| ywar a răspuns:

Metinul ca si alte mmorpg sunt jocuri de tampiti - are dreptate ca nu ti-l instaleaza; In plus de asta alea te mai storc si de bani - trebuie sa dai bani daca vrei sa fi bun...

| fotbalistata a răspuns:

Tatal tau evita sa nu devii dependenta..nu insista pentru ca are dreptate