| CreakTudor a întrebat:

Scuzati categoria, dar ma grabesc. Am un coleg care vrea sa imi dea un ciobanesc metis, dar nu stiu cum sa-l fac pe tata sa-l vrea. Zice: N-avem unde sa-l tinem. (stau la garsoniera)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii sa il educi, va fi ca si un copil.Nu-l judeca pe tatal tau, el se gandeste doar la binele vostru, asa cum vede el situatia.Mult noroc.

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Pai sa stii ca tatal tau are dreptate este un spatiu mult prea mic pentru un caine incearca un alt animalut cum ar fi un papagal sau in hamster unui catel ii trebuie spatiu iar daca tu vrei sa il tin intr-o garsoniera o sa ii faci rau

| Toryyy a răspuns:

Parerea mea este ca tatal tau are dreptate, deoarece cinele merita o responsabilitate mare! Eu am de jumate de luna Husky si m-am saturat deja de el laughing

| CreakTudor explică (pentru Toryyy):

Eu nu o sa ma plictisesc de el, ca nu prea am ce face

| CreakTudor explică (pentru Toryyy):

Cati ani ai? eu 12 si nu prea am ce face, decat sa invat si asta nu imi plk