| AntoSweet a întrebat:

Helooo! Am si eu o intrebare... de fapt 3.
1)Vreau sa ma tund si sa incerc o alta coafura. Am un par foarte bogat si nu mai stiu ce sa fac cu el. Ce gen de tunsuri ar fi recomandate? App eu sunt blonda catre saten...
2)Daca ma tund mama nu ma prea lasa...I-am explicat ca este necesar deoarece parul meu este foarte bogat si nu pot sa mi-l prind decat in coada dar ea spune ca ma tund la sf lunii iulie dpa ce o sa cant la un spectacol.Mai multe fete m-au intrebat ca de ce nu ma tund si chestii din astea si oricum nu mai rezistam cu el.Ce pot face sa o conving pe mama sa imi faca progamare pana marti la coafor?
3)Cum pot face sa nu mai am asa volum mare la par? Ce sa folosesc?

1 răspuns:
| UkaPop a răspuns:

Opteaza pentru o tunsoare in scari e cea mai potrivita pentru parul bogat. Cat despre mama ta, nu stiu ce sa zic, spune-i ca vrei sa incerci ceva nou si ca te-ai saturat de acelasi look, sunt sigura ca o sa te inteleaga happy