| ladygaga_9914 a întrebat:

Vreau si eu sa ma tund dar nu stiu cum. am parul cam asa : http://www2.eva.ro/img/db/article/000/938/141104l.jpg

bine. nu atat de drept si nici atat de lucios
are mai mult volum. unele suvite sunt ondulate.parul meu nu prea sta bine desfacut si de asta il prind mai mereu.
cum as putea sa ma tund? am fata mai lunguiata, fruntea lata.

:-? nu prea imi sta bine cu nicio coafura...
daca ma duc la coafor sa ma tunda poate nu-mi va placea ce va iesi...

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai tunde-te filat sau cu breton, daca crezi ca iti sta bine. Poti cere si sfatul coafezei.

| cryssy95 a răspuns:

Tunde'te in scari cu breton pe o partewinking