| Mooonsure a întrebat:

Helooooo.ce limba se vorbeste in Rio de Janeiro..., Brazilia?
fundiiiitaa :*

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Portugheza

20 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Maghiară.

| Mooonsure explică (pentru Polaris):

Ee na? e portugheza, dude

| Polaris a răspuns (pentru Mooonsure):

Pă bune?, puteam pune pariu că Rio de Janeiro este colonie a rușilor.
http://i.imgur.com/UB3PN.png

| Mooonsure explică (pentru Polaris):

Mai invata putina geografie. pe unde.s maghiarii si pe unde sunt portughezii.
:*
http://www.google.es/......tp?/imgres

| Polaris a răspuns (pentru Mooonsure):

Nu-s bun la geografia Australiei.

| Mooonsure explică (pentru Polaris):

Ce legatura are Australia in toata povestea asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mooonsure):

Nu ai recunoaşte un troll nici dacă te-ar muşca de fund...

| Mooonsure explică (pentru anonim_4396):

:* pup

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mooonsure):

Right...

| Mooonsure explică (pentru anonim_4396):

Eram sarcastica dude. waiting

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mooonsure):

Ce mai sarcasm, dude...

SARCÁSM, sarcasme, s. n. 1. Ironie aspră, usturătoare; batjocură necruțătoare. 2. Vorbă, frază, expresie sarcastică. – Din fr. sarcasme, lat. sarcasmus.

| Mooonsure explică (pentru anonim_4396):

Ba pretenas, n.ai tu treaba?
vezi.ti frate de chestiile tale plictisitoare..ca habar nu avea ce limba se vorbea in Brazilia.
da.te tu destept... te pup din mers

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mooonsure):

Crede-mă că avea habar. Lui Polaris tare îi place să-şi bată joc de fraierii care se umflă în pene.

Habar nu ai ce e ăla sarcasm. Probabil nici umor nu ai. Plictisitoare eşti tu, nu eu. Şi cu "dude" şi cu "pretenaş" şi cu "te pup din mers ". Nu eşti deşteaptă dacă foloseşti aceste exprimări jalnice de copil ce s-a uitat prea mult la Jonas Brothers/Disney Channel.

| Mooonsure explică (pentru anonim_4396):

Oooops. am uitat sa ma exprim. Mai tu ala destepu' care are diacritice... dude, pretenas., ma' friend, sau cum sa.ti zic mami.
cred ca tu si Polaris sunteti putin prea inganfati( îngînfát, -ă adj. Fudul, înfumurat: un parvenit îngînfat. ). Fraier esti tu..eu am pus o intrebare normala.si voi ati venit repede cu glumele proaste..mai lucrati la simtu' umorului. :* te pup din mers

| Mooonsure explică (pentru anonim_4396):

Ei na? fratioare, am zis cumva ca sunt desteapta? Fiecare cu ce l-a inzestrat Dumnezeu. Nu vad unde e problema ta...
Lasa se fie destepti ca tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mooonsure):

Mda. Cum spui tu, fiinţă lipsită de umor...

| Mooonsure explică (pentru anonim_4396):

Hai pa.

| Polaris a răspuns (pentru Mooonsure):

Totalmente am vorbit serios. Serios, am vorbit serios. Pot spune că niciodată n-am vorbit mai serios de atât. Seriozitatea mea și-a atins apogeul. Serios, am fost serios. Serios!

| aneliram a răspuns:

limba oficiala portugheza

| 35zone a răspuns:

Mongoleza