| arvamircea a întrebat:

Ce limba se vorbeste in Rio De Janeiro?

Răspuns Câştigător
| Anda1197 a răspuns:

Portugheza!
Sper ca te-am ajutat love struck

7 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Se vb in portugheza:X Iti doresc un an nou bun si plina de realizari frumoase!

Răspuns utilizator avertizat
| 354 a răspuns:

Eu cred ca spaniola :d

| 354 a răspuns:

Scuza-ma am gresit, m-am luat dupa faptul ca in Rio de Janeiro se filmeaza multe dintre telenovelele la care ne uitam noi. Uite intra si citeste aici :http://ro.wikipedia.org/wiki/Brazilia.Un an nou fericit si limba este portugheza.

| alin4 a răspuns:

Pai se vorbesc mai multelaughing...totusi e in america de sud ...sti cate popare exista acolo. poate sa se vorbeasca spaniola,mexicana, peruana, etchappy