| Bubuu a întrebat:

Help! Am făcut şolduri. Ce este de făcut? Şi puţină burtică. Mulţumesc TPU pentru toate răspunsurile folositoare. Vă voi răsplăti, promit! (Fundiţă, iar restul votic.)

5 răspunsuri:
| PeStraziGoale a răspuns:

Tae-Bo sau iti recomand sa asociezi antrenamentului si o dieta adecvata. Antrenamentul trebuie sa se bazeze pe exercitii cardio, in special alergare si mers rapid. Daca doresti sa te antrenezi in sala, urmeaza un antrenament in regim cardio (sa faci multe repetari cu greutati mici sau doar cu greutatea propriului corp).

(rasp. copiat dp. netbig grin)

| MihaiN1 a răspuns:

1. Dieta : fara grasimi si sare.
2. Sport : handbal,basket, volei, inot
3. Alergat : alearga seara prin parc cate putin

Rezultatele o sa le vezi tu

| AndreiZz a răspuns:

Abdomene, alergat, iar daca nu merge putin fitness.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa is femeile daca vrei sa slabesti pic du-te pe la salabig grin eu ma duc la sala mai mult pentru forta si am inceput de la 14 ani da am vz si femei/fete

| Danaa_8203 a răspuns:

Am vazut la tv zilele astea un aparat pe nume relaxe tone este foarte folositor si nu este foarte scump

te va ajuta enorm pentru tot