| qwqwwwq a întrebat:

O prietena vrea să îi facă un cadou iubitului ei, întrebarea mea este: ce ar trebui să îi zică să para Ca nu are niciun cadou pentru el, ea vrea să fie Surpriza? Ar trebui să îi spună ca nu are niciun cadou( deși poate știe asa ca îl minte) sau ca are ceva mic pentru el sau ca nu știe ce cadou să îi facă de ziua lui? Sau daca aveți voi idei care au funcționat. Mersi

2 răspunsuri:
| gabriielaaa a răspuns:

Sa se faca ca uitat si spre seara sai il dea sau sa se faca ca are treaba si n-are timp si sal suprinda placut, dupa un pic de suparere vine si cireasa de pe tort, mult noroc prietenei tale

| fyndtnydt7u a răspuns:

Ar putea să se prefacă și să dea iluzia că nu știe de ziua de naștere a lui. Chiar dacă iubitul ei mai bate apropoul, ea să pară indiferentă, iar de ziua lui să îi pună cadoul undeva unde să îl vadă ușor cu o foiță îndoită pe care scrie "La mulți ani, te iubesc!".