| ioanamonica a întrebat:

Help! Am un laptop foarte slabut de vreo 216 rami, lucra incet. Vreau sa pun web pe mess (de aici Messenger-My webcam) dar zice ca nu gaseste niciun web, dar daca fac in felu urmator ma lasa (Actions-Start video call). Eu nu vreau cu Start video call pentru ca se intrerupe ci cu My webcam.Va spun ceva dar nu stiu daca asta e baiul... un var de-al meu mi-a sters pe programe ca sa nu fie prea incarcata memoria si m-a intrebat daca folosesc web pe el si i-am zis ca nu.Este posibil sa-mi fi sters ceva de la progame si de aia sa nu mearga? Daca da ce a sters oare? Mentionez ca am probat webul pe un calculator si merge de minune si cu My webcam si cu Start video call! pe laptop nu merge cu My webcam(exact ce-mi trebuie). Va rog ajutati-ma ca va dau funda si vot...nu ma pricep

Răspuns Câştigător
| tattooman a răspuns:

Click start menu/click drepta pe My computer/proprietati/Device manager, si acolo ati apar toate drivele din pc, daca ati lipseste ceva apare cu semnul exclamarii, dai pe el click dreapta si dai Update Driver online

7 răspunsuri:
| tattooman a răspuns:

Eu cred ca ti-a sters driverele camerei web intra in: dai click dreapta pe my computer/device manager si vezi acolo daca ati lipseste vreun driver de la web

| ioanamonica explică (pentru tattooman):

Of nu ma pricep! te rog ajuta-ma de unde as putea sti ce imi lipseste de la web habar nu am ce trebuie sa am si ce nu

| tattooman a răspuns (pentru ioanamonica):

Salut! Ce problema ai?

| ioanamonica explică (pentru tattooman):

Pai nu stiu ce as putea sa fac sa mearga webul de la Messenger-My webcam
nu stiu ce a fost sters ma poti ajuta

| ioanamonica explică (pentru tattooman):

Mersi mult

| tattooman a răspuns (pentru ioanamonica):

Ma bucur ca te-am putut ajuta, sper ca ai rezolvat.

| ioanamonica explică (pentru tattooman):

Sincer am facut cum ai zis dar tot nu-mi gaseste messu webul.Ms mult oricum

| tattooman a răspuns (pentru ioanamonica):

Click start menu/click drepta pe My computer/proprietati/Device manager, si acolo ati apar toate drivele din pc, daca ati lipseste ceva apare cu semnul exclamarii, dai pe el click dreapta si dai Update Driver online