| Bubz a întrebat:

HELP! cunosc un baiat... cam profita de fete asa de felul lui dar este f dragut! as vrea sa ma combin cu el dar. nu am mai sarutat pe nimeni pana acum si nu vreau! am pierdut multe dn cauza asta! va rog ajutati-ma! voi ce ati face daca ati fi in locul meu? cum e cand sarutati cum sarutati si km a fot prima oara?

Răspuns Câştigător
| jaycethehuman a răspuns:

Eu am avut primul sarut de la o fata care nici nu era cu mine.A fost super.eu te-as sfatui sa incerci sa saruti prima data pe baiatul pe carel iubesti cu adv. daca zici ca este profitor nu te baga cu el.El e doar un disperat dupa sex. sper ca ti-a fost de ajutor

3 răspunsuri:
| Phutui a răspuns:

Exerseaza cu pr ta cea mai buna, nu asa fac fetele?laughing

| kissanutza a răspuns:

Mare lucru nu e! Te lasi dusa de val.Sau puteti sa jucati joculete gen sticluta si.va puneti porunci, cu sarutat.

| SullyAnne a răspuns:

Mai intai daca as fi in locul tau mi-as vedea de treaba mea daca ar fi genu care profita de fete. inrebarea ta cum saruti? vine de la sine nu exista o regula. depinde si persoana cu care te saruti daca cu adevarat te place nu va conta cum saruti, daca nu-i place cum saruti inseamna ca nu te-a iubit doar erai doar o tipa cu care se saruta cand are chef ...ai grija tongue