| mari30mari a întrebat:

Heeei TPU, am si eu o problemuta medie ca sa zic asa laughing Eu iubesc un baiat care are 18 ani, dar are gagica de 3 ani incoa.Si-au inceput viata sexuala iar eu am doar 14 ani. Ma cunosc cu el de 2 ani si mai intai am fost prieteni, foarte foarte buni apoi in iarna trecuta ne-am sarutat pentru prima oara pentru ca vroia sa vada cum sarut(cica) iar de atunci ne tot sarutam de fiecare data cand ne vedem dar fara sa stie nimeni. Mi-a spus gagica-sa ca la un moment dat iesise el cu o fata de la 12 noaptea pana la 4 dimineata cu ea afara, iar eu am ramas putin socata gandidu-ma ca ce o fi facut cu tipa aia( tot 14 avea). El nu vrea sa imi zica nimic dar eu sunt sigura ca s-au sarutat. Eu il iubesc la nebunie, plus ca am facut o pasiune pentru el, poate ca fiind si mai mare si de asta! Acum 2 zile ne-am sarutat si l-am lasat FOARTE greu sa imi puna mana pe sani pe sub bluza.Mereu incerca dar nu il lasam sau sa imi bage mana pe sub pantaloni... El o sa ma cheme mai mereu de dimineata la el in scara ca sa ne sarutam pentru ca intram amandoi la 8, desi el intra la liceu in 12-a iar eu la scoala in a8-alaughing VREAU SA MA AJUTATI URGENT CU CAT MAI MULTE SFATURI, DAU FUNDA PENTRU CA SUNT FOARTE CONZUFA SI CHIAR NUMAI STIU CE SA FAC. Apropo am uitat sa mentionez ca gagica-sa il urmareste ca sa zic asa si il controleaza in telefon si peste tot.Se cearta cam des si nu stiu...HELP ME!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce naiva esti!
El are prietena si-a inceput viata sexuala,pe tine scrie "interzis" asa ca este foarte incitant pentru el.
O are si pe prietena lui,te place si pe tine,de ea nu se poate desparti,cu tine nu poate fi (daca ii ceri asa ceva,un-doi o sa-ti replice "nu pot s-o las pe prietena mea"),asa ca spera sa fii atat de naiva incat sa faci sex cu el,innebunita cum esti dupa el si sarutarile lui.
Faptul ca te-a cautat,nu inseamna nimic,esti doar o posibila victima si nu vrea sa te piarda,acum ca te vede sensibila la "farmecele" lui.
E un mare nesimtit,isi inseala prietena,se agata de orice mimoza senzitiva(ca tine) si incearca peste tot!
Realizeaza lucrul asta,inainte sa se intample ceva mai grav!
Stiu ca-ti place si stiu ca hormonii au inceput sa fiarba in tine.
Dar,fa-ti favoarea si desprinde-te din mizeria asta.
Chiar nu exista NIMENI in jurul tau care sa ti se potriveasca intr-adevar? Numai pedofilul asta?
Nu-ti distruge viata singura,nu vei mai putea avea o relatie frumoasa si corecta cu un baiat de varsta ta, nu te mai ambala, scoate-l din viata ta!
Pana nu-i prea tarziu!

11 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Baiatu stie cum sa profite laughing culcate cu el sau uital

| anka89 a răspuns:

Adica de cate ori va intalniti va sarutati! prima oara ti-a zic ca a vrut sa te sarute doar sa vada daca sti, si dupa aia o sa se culce cu tine doar sa vada daca sti? nu iti dai seama ca se foloseste de tine, deoarece si-a dat seama de interesul tau pentru el? si la ce folos daca are prietena de trei ani si pe langa asta o mai insela in afara de tine cu alte 3-4-5 sau stiu.Deci vrei sa profite de tine si dupa aia sa suferi mai rau pentru ca o sa-l vezi in continuare cu prietena lui sau cu alta? deschide-ti ochii sa vezi limpede ca va joaca pe degete pe toate si foarte bine face daca poate! daca vrei sa il testezi macar un pikut atunci cand te mai cauta incearca sa il respingi si daca din prima nu o sa te mai caute o sa iti dai seama singura ce a vrut de fapt. Oricum parerea mea este sa nu faci prostia de amerge mai departe cu el(esti inca si mica) o sa regreti amarnic, si cel mai nasol ii sa o faci cu un astfel de tampit prima oara(daca mai esti virgina) ca sa ai ce sa iti aduci aminte tot restul vietiisad

| mari30mari explică (pentru anka89):

L-am pus la incecare si m-a cautat happy el chiar tine la mine dar tot confuza raman!

| Asiryx a răspuns:

Profita de tine sau este pedofil happy.Are 18 ani! ce au baietii de 15-16 ani?! Ai spus ca si-a inceput viata sexuala, iti dai seama ca il doare in cot de iubire in momentu asta si cauta sa aiba relatii sexuale cu cat mai multe fete. Poate tu ai facut o pasiune dar el nu!

Fantezia este frumoasa insa nu este reala!

| Daniella a răspuns:

Cum sa iti zic mai pe intelesu tau.TE FOLOSESTE! Faptu ca nu sunteti impreuna dar ca te pipaie pe sani este un bun motiv de ingrijorare! mai ales ca se intinde si vrea sa te pipaie si in pantalonioh go on.Are o prietena de 3 ani si crezi ca te-ar lasa pentru tine? Eu nu cred, ia pune-l sa aleaga intre tine si iubita lui.dar s-ar putea sa ramai cu ochii in soare. Avand in vedere ca e in clasa 12, din start iti dai seama ca are o minte cu totul diferita de a ta si te poate fraieri imediat, ceea ce a facut.Eu te sfatuiesc sa rupi contactul cu el imediat.este o persoana egoista si fara minte care crede ca poate avea totul.Dar daca vrei sa fii premiul de consolare si batjocora lui, foarte bine, stai cu el si lasa-l sa te pipaie in continuarehappy

| Predat0r a răspuns:

Sall

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am citit postarea ta, cu mare greutate ce-i drept, mi-a dat seama ca am gresit...categoria, fa ce vrei! copil cu el, distrugeti viata.

| Hinata a răspuns:

Deschide ochi nu-ti tr mai mult el vrea sex ce nu intelegi inteleg ca dragostea poate sa te orbeasa dar te rog sa nu faci prostia veti tale si sa te culci cu el findca mai tarziu de fiecare data cand faci sex itit vei aminti ce ai facut pentru mine ar fi clar e un nenorocit care profita de tote fetele ce il iubesc si daca dupa un timp persistasi daca nu face sex cu ele la tine totusi sa le pipaiesi pana la urma ce se intampla ele accepta si devin ca niste obiecte sexuale care le schimba cand vrea. poate cea ce am spus tea dat de gandit sper

| mari30mari explică:

Mai vreau sfaturi:*

| mari30mari explică:

@anka89 l-am pus la incercare si m-a cautat happy el chiar tine la mine dar tot confuza raman!