| Bebelushaa a întrebat:

Help! De la un timp nu mi se mai indreapta parul bine cu placa... nu stiu de ce ca nu il am ars adica il am dar foarte putin thinking adevrul e ca duminica cand m`am spalat imi statea parul cret straight face deci imi puteti spune de ce nu mi se mai indreapta puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| sssoriii a răspuns:

Cred ca e de vina si placa dar si parul "putin" ars.Schimba placa cu una mai puternica si fa un tratament pentru parul ars, vezi ca exista anumite produse.
Pupici:*