| anonim_4396 a întrebat:

Buna!:* Imi puteti spune si mie un ulei de par deoarece de vreo cateva luni ma fac de cel putin 4 ori pe saptamana cu >placa:" pentru ca parul meu este cret si nu imi place.Si parul imi este foarte ars. Nu stiu cu ce sa-l dau. De catva timp il dau cu o crema de lapte dupa spalare. Dar nu vad rezultate. Cine imi da un raspuns cat mai repede dau >>fundita Ms anticipat.:*Scuze categoria

2 răspunsuri:
| julka a răspuns:

Poti sa folosesti inainte de a folosi placa ulei de par de la Kallos. Ai mai putea sa folosesti spray pentru protectie termica de la Gerovital.