| JustSmileBaby a întrebat:

HELP`!
Ieri aveam urechea dreapta putin infundata dupa ce am folosite betisoarele acelea de ureche, iar in dimineata asta, am pus cateva picaturi de solutie auriculara in ureche si s-a infundat de tot, nu mai aud absolut nimic cu ea. Ce sa fac? Trebuie sa merg si la scoala...si nu stiu ce sa fac. Aveti idei rapide?

Funda si voturi.

1 răspuns:
| whotfxcares a răspuns:

Incearca sa iti pui o tigara aprinsa in ureche, evident, cu filtrul in ureche. E true, nu-mi bat joc sau ceva. Incearca, pupi.