| stefanik04 a întrebat:

HELP ME! As vrea sa stiu cum se face cu repartizarea la licee anul asta scolar(2010-2011), adica in ce data stiim exact la ce liceu am fost repartizati? Si as mai vrea sa stiu cand alegem la ce liceu am vrea, si cand se tremina tot,(stiu ca in 26 iunie stim rezultatele de la examen, mai incolo cum e?)Vreau sa stiu asta pentru ca la scoala nu ni s-a spus si e urgent sa aflu pentru ca toata familia sta dupa mine, neputand sa stie cum sa isi ia concediul.
Noi am programat sa mergem in italia(mami si tati si sora mea au spus ca bienteles scoala e cea mai importanta, si e adevarat), dar chiar vreau sa stiu cand am treminat cu tot, absolut tot!
Multumesc!
Dau funda si tot ce trebuie!
big grin

Răspuns Câştigător
| str a răspuns:

Tre' sa stai ca prin iulie se face admitereaia si stai acasa anul asta, multi colegi de ai mei si eu trebuia sa plecama nu asta spania si Italia si nu mai pleaca nimeni. Daca vrei sa nu mai ai loc decat pe la sapat santuri du-te! bafta!

3 răspunsuri:
| theprettyreckeless a răspuns:

Mi s-a spus azi ca pe 12 se afiseaza pe net, in 13 la scoala, iar din 15-29 iulie prezentam dosarele la liceul unde ajungem thinking
sper ca te-am ajutat.

| stefanik04 explică:

Stiuu ca ptin iunie dar la sfarsit la inceput? Cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc, dar s-ar putea ca pe la mijlocu lu iunie