| MeGustaaaaa a întrebat:

Help me! Aseara am vazut reclama ca in aceasta seara pe Antena1 va incepe filmul Mumia revine dar am uitat la ce ora era! Cine imi poate spune la ce ora incepe sigur? Si dau funda la raspunsul corect! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ContesaSiContele a răspuns:

La 22:00

| MeGustaaaaa explică (pentru ContesaSiContele):

Multumesc extrem de mult!

| ContesaSiContele a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Nu ai pentru cewinking

5 răspunsuri:
| ContesaSiContele a răspuns:

Http://port.ro/pls/tv/tv.prog
ca sa fi sigura ca e raspuns corect:))

| Mashiro a răspuns:

Daca vrei poti citi carte e scrisa de anne rice o scriitoare excelenta eu am citit-o e ffffffffff interesanta uita-te la un program tv pe internet
BAFTA :Xlove struck

| MeGustaaaaa explică (pentru Mashiro):

Am citit-o si e foarte super cartea:X dar vreau sa ma uit si la film! Nu sti la ce ora incepe?