| Valentynnnnnnnn a întrebat:

Help me! Cum sa scap de matreata asta am incercat mai multe feluri de sampon dar nici un rezultat aveti vri-un remediu ceva va dog mult sa ma ajutati

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Foloseste head & shoulders, e un sampon bun.

| mona a răspuns:

Incearca si Dove anti matreata

| zurick a răspuns:

Eu am scăpat cu ulei de măsline și Clear antimătreață. Părul meu este pretențios și Clear a fost singurul șampon care a dat roade.

| Madayna a răspuns:

Incearca Head & Shoulders Menthol, cu siguranta dupa cateva spalari corecte o sa scapi de matreata, pe mine m-a ajutat.

| AndrrreaDeea a răspuns:

Stiu eu un remediu babesc: dupa ce te speli pe par si te clatesti cu apa, clateste-te si cu otet diluat in apa.un pahar de otet la 1.5 -2 l apa. Sper ca te-am ajutat.

| FloryFloricica a răspuns:

Matreata apare din mai multe cauze, cum ar fi: stresul, lipsa somnului, un program prea incarcat si multe altele. Ca remediu ti-as recomanda sa pui putin otet in apa cu care iti limpezesti parul. si eu am avut aceeasi problema si a functionat... sper ca te-am ajutat! :*