| madyku a întrebat:

Help me! Mi s-a dezactivat contul de facebook! Cum pot sa-l activez? Nu am nicio setare in el, ci pur si simplu nu-l mai pot accesa! Astept un raspuns! Multumesc

1 răspuns:
| Deleb a răspuns:

Stiu ca dupa ce l-ai dezactivat, poti modifica alegerea in 2 luni, accesand link-ul primit pe adresa de e-mail.
Daca spui ca nu l-ai dezactivat tu (or a facut-o altcineva) or ai primit reporturi multe si il ai blocat cateva zile/luni depinde, nu te anunta, tot la fel, verifica-ti mailul cand ai probleme cu vreun cont.