| Didi908 a întrebat:

O proasta la missbimbo mi-a luat parola (nu stiu cum a aflat-o si mia svhimbat si e-mailul sa nu mai pot afla parola dar si parola) help mi please am muncit mult la contul meu si mi l-a furat! cum ii pot scrii un mesaj la administrator? help mi! fundita big grin

Răspuns Câştigător
| AnaBlackVampire a răspuns:

Daca ti-a schimbat si emailul nu mai poti face nimic...si mie mi-a intrat cineva pe cont si mi-am schimbat parola si am trimis si un mesaj adminilor care mi-au securizat contul big grin Dar in cazul tau nu stiu daca mai poti face ceva.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa afli numele unuia dintre administrator este koopa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scutestema! handicapato