| Sjhxjcks a întrebat:

Help me please asap.
Cum gasesc grupurile in care am fost adaugata pe instagrammm?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Nu e nicio problemă big grin
Fundiță? love struck

6 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

La mesaje,pe bara aia cu cereri,principal și general, ar trebui să apară încă o bulă cu canale, daca nu apare, ori nu ai fost incă adăugată, ori posibil sa fie la cereri.

| Sjhxjcks explică (pentru Hyperion7):

Imi Arata ca *nu exista nicio cerebellum, inseamna ca nu am fost adaugata in grup, corect. Scz, nu prea le am cu instagramul

| Sjhxjcks explică (pentru Sjhxjcks):

*cerere

| Sjhxjcks explică (pentru Hyperion7):

Deci pana la urma nu am fost adaugata in grup?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Sjhxjcks):

Aparent nu.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Sjhxjcks):

Nu e nicio problemă big grin
Fundiță? love struck

| VadimIvanov a răspuns:

Dacă nu îți apare, înseamnă că nu ai fost adăugată în grupuri.