| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a întrebat:

Buna!
Vreau sa`mi modific o poza, mai exact vreau sa imi apara altceva in spate. Ce program imi trebuie? se poate cu photo scape? daca da imi puteti spune cum?

Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Rioko a răspuns:

Pai eu m-am gandit prima oara cand am citit intrebarea la Picassa 3 eu pe acesta il folosesc e accesibil si mi se pre ca poti face si asta. Incearcahappy

4 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Foloseste photoshop, iar daca nu stii cum sa faci cauta pe youtube tutoriale.

Răspuns utilizator avertizat
| anytha13 a răspuns:

Din cate stiu eu. nu se poate in PhotoScape.sad

| michy a răspuns:

Buna.Nu se poate prin photoscape, dar mai exista alte programe de ex photoshop si photoshine