| Draghicieladenisa a întrebat:

Help, please! Am abonament, dar vreau sa-mi schimb nr de telefon, fara a fi nevoita sa-mi schimb abonamentul sau sa-mi fac altul sau mai stiu ce. Se poate?sad Am neaparata nevoie de o astfel de chestie pentru ca nu vreau sa mi se mai stie nr de telefon, dar vreau sa pastrez abonamentul sad

Răspuns Câştigător
| Danny a răspuns:

Contacteaza operatorul de telefonie mobila la care esti abonata, iti pot cere un contra-cost, insa nu cred ca ar fi o mare problema.
Poti consulta pagina web sau relatii in magazin cu unul dintre vanzatori happy