| Alinnnnnna a întrebat:

. help please.invat in Franta si m-am indragostit de un Francez; vorbeam pe net uneori pina cand intr-o zi mi-a spus ca se plictiseste si l-am invitat in oras.Am iesit, am petrecut timpul foarte bine, si m-a petrecut pina acasa. Dupa 10 min. mi-a scris ca i-a placut foarte mult cum am petrecut timpul, chiar daca nu ma stia pina atunci. Dupa 2 zile de discutii pe net m-a invitat in weekend la film.Eu,trebuia sa merg la o matusa in Spania si am anulat intilnirea, dar i-am scris ca am putea merge vineri daca e liber. El vineri nu m-a sunat si nu mi-a scris toata ziua, si abia simbata mi-a scris ca-i pare rau.nu ma sunase pentru ca ar fi fost bolav si nu putea iesi si cv in genu:ne revedem curind. te pup)de atunci nu am mai intrat pe net.Si acum sint in Spania.si voi sta pina dupa Craciun.nu i-am raspuns inca la ultimul mesaj...sint in dilema.am auzit ca francezii ar avea o problema cu fetele din est, ma tem ca nu vrea nimic serios. Dar pe de alta parte, dupa ce ne-am vazut il vad mai deschis, adica observ ca i-am placut mult) oare are viitor realtia noastra? sau cel putin ce ma sfatuiti voi sa-i mai scriu? sau cum sa-l abordez? luind in consideratie ca eu sint zodia berbec si el e rac, adica e mult mai sensibil si mai linistit.)eu zic ca ne completam, asa cum sintem diversi.Help please, e chiar tare dragut si am nevoie de un ajutor.

Răspuns Câştigător
| ingerashhhh a răspuns:

Fii tu insati si nu te lua dupa stereotipuri,incearca,o sa vezi ce iese, acum nu poti sa faci o concluzie dintr-o intalnire si ceva cuvinte pe net. Vorbeste cu el, iesiti impreuna si o sa vezi daca e o relatie sau nu.Bafta ai grija de tine!