| Ghindă a întrebat:

HELP! Pls, am nevoie de ajutor. Oare poti imparti pliante la varsta de 11 ani? sau ce pot face pentru a castiga bani... sunt in criza... Multumesc! big grin
P. S. :

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Nustiu,sa mai stergi prafu in camera la parinti tai,sa mai speli niste vase,sunt sigura ca iti vor da parinti banii, serios eu asta faceam la varsta ta, mama ma ruga sa sterg prafu la ea in camera si eu ii ceream 5 lei daca vrea sa il sterg si mil dadea.Nu cred ca ai posibilitatea de a imparti pliante, decat daca vezi pe careva ca imparte si vei intreba, si oricum daca tear lasa nu te vor plati mult 10 ron pe 4 ore.Eu am impartit la 14 ani si atata mi-au dat.

11 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Ioo
mai nou nici pe la 16 nu prea te baga la pliante da` la 11?!
poti sa-i spui lui maicata, da-mi 10 ron si fac curat. cacaturi din astea tot la parinti apelezi.

| KaRa23S a răspuns:

Poti fi dadaca de copii daca ii suporti ca un exemplu.

| KaRa23S a răspuns:

Sau mai poti sa scrii copiute la teste pentru altii sau sa le faci tema pentru banuti

| LoliTa_7237 a răspuns:

Sa nu iei in serios rasp lui gogumonusrolling on the floor)))sau sa faci cine stie crolling on the floor

| Goguletzu a răspuns:

Prostitutia e cea mai buna solutiehappy

| Goguletzu a răspuns:

Neko intreab-o pe mamicata cati explica ealaughing

| Goguletzu a răspuns:

Serios?

sia cam pierdut lumea simtu amuzamentuluilaughing
corecteazo asta

| Ghindă explică:

Faza cu dadaca... eu de obicei am grija de o fetita de 2ani 4-6 ore pe zi, dar fac acest lucru pentru ca si mama sa avea grija de mine cand eram mica. deci nu pot fi dadaaca.

| Ghindă explică:

Gogumonus, de ce? ai incercat tu? multumesc de propunere nu am nevoie!

| Ghindă explică:

Vai, vai, vai! Mai copile, tu ai trecut pe la ora de Limba Romana?

"intreab-o", nu "intreab-o"
si
"ca-ti", nu "cati".

| Ghindă explică:

"Si-a cam pierdut lumea simtul amuzamentului.
Corecteaza asta."

Sper ca esti multumit.