| MsPisic a întrebat:

HELP!
So m-am epilat ieri cu ceara calda.Pana la genunchi nu am ABSOLUT nimic, dar de la genunchi in sus m-am iritat grav.Am numai cosulete si bubite.Nu mai pomenesc si de vanatai.straight face...
Ce sa fac sa-mi treaca? cat mai repede?

Răspuns Câştigător
| Bubble13 a răspuns:

Buna! Cred ca timpul le va rezolva pe toate dar ai putea foarte bine sa te dai ca crema speciala dupa epilat...cel mai probabil aceste semne le ai ori din cauza ca esti mai sensibila in acea parte a corpului ori ca ti-ai facut dupa ce te-ai epilat. sper sa iti treaca cat mai repede deoarece si eu am avut asa ceva si sunt cam inestetice.Pa-pa si te pup:*

1 răspuns:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Da-te cu o crema buna care sa aiba glicerina in ea.
Pa, pa. Fundita?big grin