| rosettethedesignerofthemasterpieces a întrebat:

Help urgent-Am un stick usb nou si vreau sa il formatez. L-am schimnbat din fat32 in ntfs si dau format, astept vreo 15-20 dem inute sa se termine formatarea si apoi imi spune ca nu poate si formatat si mi-l arata plin pe tot. CE SA FAC? )FUNDA)

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Formateaza-l in fat32 si apoi citeste aici: http://blog.ddumi.com/cum-transformam-un-flash-stick-din-fat32-in-ntfs.html

| rosettethedesignerofthemasterpieces explică (pentru Salontanul):

Am reusit sa trec de pasii de la link-ul tau si am transformat stick-ul in ntfs, dat tot nu pot sa il fac sa mearga. POATE avea ceva defect din fabrica?+