| anonim_7582 a întrebat:

Help!
Vreau sa dau la Universitatea Alexandru Ioan Cuza si sa fac dreptul impreuna cu psihologia...in fn!
ceea ce as vrea sa va intreb este... unde e mai bine, la Iasi sau Bucuresti? ce spuneti? mersi

1 răspuns:
| HappySadness a răspuns:

Du-te mai bine la Iasi, pentru ca Universitatea Alexandru Ioan Cuza e cea mai buna din tara si sunt niste profesori foarte detreaba. Am o cunostinnta care e lector si e super okwinking si esti un pic mai liber ca in Bucuresti si faci carte, nu ca acolo...