| SteauaROsie a întrebat:

Help! vreau sa ma las de fumat. cum fac asta -ma poate ajuta cineva sfaturi, tehnici ar fi binevenite. thk

Răspuns Câştigător
| NinaY a răspuns:

Eu una m-am lasat prin ajutorul unei foarte bune prietene.Era mereu cu mine si imi tinea banii ca sa nu imi cumpar tigari, si daca era sa cer o tigare cuiva pe strada, mi-o facea bucatelelaughing
Si bine imi facea, caci in 2 luni uitasem ce sunt alea tigari, si ma obisnuisem fara fumat big grin
Daca iti doresti cu adevarat vei reusi!
Baftaaa! :*

3 răspunsuri:
| tina28 a răspuns:

Propria ta vointa ...nu exista nici un truc totul tine de tine, mult bafta happy

Răspuns utilizator avertizat
| SteauaROsie explică:

Inca ceva in cat timp ma pot lasa de fumat -cat dureaza?