| Andarock a întrebat:

Help! Vreau sa stiu un top 3 cu cele mai super filme pe care le-ati vazut!
Multumes!

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

It's a boy girl thing
pop star: lizie mc gualy ( scuze da nu stiu exact cum se scrie:-D)
camera 1408

| Mayar a răspuns:

Pai depinde ce gen :
Actiune: "RED" (cu Bruce Willis, e actiune si comedie, e supper),
"INCEPTION" (cu Leonardo DiCaprio, e actiune intr-un mod interesant, si e foarte misto, ca il are pe Leo ca actor principal)

Filme horror :
"Bram Stocker's Dracula" (e si romantism, despre un vampir care iubeste pana la urma pe o fata care seamana cu sotia sa)
"30 Days Of night" (Barrow, un oras in Alaska are o luna in care e doar noapte, restul, 11 luni fiind zi, iar in acea luna -30 de zile de noapte navalesc fiinte neprevazute"-e chiar foarte tare)
"REC", "REC 2" (urmeaza si Rec 3, un bloc mare e izolat deoarece o fetita posedata a "virusat" niste oameni, acestia devenind ceva gen zombie, dar chiar realistic filmul!)

| DoOdO a răspuns:

Last Song
Memoriile unei Gheise
Singur acasahappy

| MeDyw0w a răspuns:

The Mask
Home Alone 2
Home Alone
Funda? big grin