| lovecats123 a întrebat:

HELPPP...in curand este balul bobocilor dar parintii mei nu ma lasa sa merg pe motiv ca nu e sigur.Balul se face in marginea orasului iar ei tot spus ca poate mi se intampla ceva,poate nu ajung la club, si pur si simplu nu au incredere in mine.Sunt foarte suparata pentru ca am deja o rochie si astept demult acest bal.Am chiar si bilet.Cum pot sa ii conving sa ma lase? fundita

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zi le sa te duca ei

| Devilgrim a răspuns:

Buna cred...

La bal vin si profesori?
Daca da spune-i la diriga sau dirigul tau sa vorbeasca cu parintii tai...

Bafta