| Anonim69 a întrebat:

Helpppp, vreau sa sterg contul, cum o facpuppy dog eyes?

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Dar de ce vrei sa ne parasesti asa de repede? Abia ti-ai facut cont pe 26 septembrie [2010]. Bine iti dau doua modalitati:

1. te duci sus la Contact si ii scrii Stelei sa-ti stearga cont-ul
2. dai pe Logout, inchizi fereastra si uiti de tot de noi [asta e pentru a nu fi "irosit" timpul petrecut pe TPU]

Trist, nu?

Numai bine si sper sa mai auzim de tine!

Cu drag,
Lola.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie sa trimiti o cerere la Contact http://www.tpu.ro/contact .
Numai bine!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere! Iti doresc sarbatori fericite, numai bine si o vacanta placuta!

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Intra aici:
www.tpu.ro/contact/
Completeaza spatiile libere cu cerintele corespunzatoare...si la casuta ce'a mai mare scrie-i Stelei ca vrei sa iti stergi contul.
Dar de ce vrei sa iti stergi contul, crei sa ne parasesti?!

| DeeaLove08 a răspuns:

Pai poti face asa cum a zis no name, sau iti poti lasa contul asa si pur si simplu nu mai intri pe el si intri doar pe cel nou. bafta!

| emima a răspuns:

Care cont? daca e de pe TPU dai un mesaj la contact in partea de sus a paginii de TPU si scrii ca acest cont al tau vrei sa fie sters

dar dc vrei sa-l stergi.gandestete inainte sa o faci

| Anonim69 explică:

Ohhhhhhh @lola, emima : sunteti draguteeee peste masura, vreau sa-l sterg pe asta pentru a-mi face altul! va pup si o sa va bag la prieteni cu siguranta!:X

| Anonim69 explică:

Am zis, vreau sa mi fac altul, nu mi convine ceva la asta.sau nu stiu, cred ca il las!

| erik a răspuns:

Nu stiu.De ce vrei sa te retragi?