| nocomment_4400 a întrebat:

Hep!
Va mai sacai cu cevalaughing
Vreau sa stiu daca laptopul acer extensa 5230e are bluetooth? Adica eu am un buton pe laptop care atara langa el semnu ala de bluetooth dar nu stiu ce are daca dau pe el in partea cealalta nu sta adica nu stiu se da inapoi sau nu stiu cum sa ma exprimlaughingprobabil asta stiu doar cei care au acest laptop sau care au avut!
Va rog ajutati-ma!
Multumesc!

1 răspuns:
| Madalina99_9396 a răspuns:

ai laptopul? daca-l ai verifica da click pe el si poate gasesti informatii.