| nocomment_4400 a întrebat:

Nu stiu sa activez bluetoothtulcrying((am laptop acer extensa 5230E si are un buton acolo dar eu cand il dau intr-o parte el nu sta asa se la la fel cum era el daca ma intelegeti si chiar nu stiu ce trebuie sa faccrying(va rog ajutamiapuppy dog eyes dau fundita rasp care functioneazalove struck:*

Răspuns Câştigător
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Pai incearca sa intri la setari la start acolo la settings(setari) si intra la control panel si vezi de acolo niste setari pe margine si umbla la ele unde scrie bleutoh sau daca nu merge du-te la un specialist si spune-i sa iti arate este un magazin in bucuresti pe la carfur colentina sau chiar in carfur funda?puppy dog eyes